עברית | English דף ראשי | מפת אתר | יצירת קשר
פרופיל
המותג הפרטי שלנו בהפצה עולמית

לזומר קפה אוטומטי מחלקת ייצור מפותחת לה פעילות ייצוא בינלאומי ענפה. מחלקת הייצוא שלנו מורכבת מאנשי מקצוע מיומנים בתחומי השיווק, הטכנולוגיה והלוגיסטיקה אשר מעודכנים בחידושים ובמגמות החדשות והמצליחות ביותר בעולם.
 
מחלקות התפעול המקצועיות בחברה
מחלקות התפעול שלנו פועלות בתחומי המחקר והפיתוח, הערבוב והאריזה. אלו פועלות באמצעות מעבדה חדשנית ומתקדמת העומדת לרשות החברה ובה מיוצרים המוצרים על ידי פיקוח מערכות ממוחשבות ומבוקרות. מערכות ייצור אלו מאפשרות לנו לקיים תהליך עבודה מקצועי תוך שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר בעולם.

צרו קשר ותיהנו ממגוון פתרונות קפה איכותיים ומובילים מאת זומר קפה, חברת ייבוא ושיווק מוצרי הקפה המקצועית והמובילה בארץ

* חברת זומר מחזיקה באישורים ממשרד הבריאות, הכשר של בד"צ בהשגחת הרב רובין, תעודת הכשר בהשגחת רבנות ראש העין וכן תעודת כשר למהדרין בד"צ הרב רובין.

חברת זומר - קפה אוטומטי בע"מ הוקמה בשנת 1966 ע"י מר פרץ זומר, כיבואנית של מוצרי קפה ואבקות משקה למכונות שתייה אוטומטיות. במהלך השנים הפכה החברה ליצרנית המובילה בישראל של אבקות שתייה חמה וקרה, המיועדות למכונות ולשוק המוסדי.

 
זומר - קפה אוטומטי בע"מ היא החברה המובילה בישראל בשוק האבקות המוכנות, ותופסת כ- 50% מכלל השוק בישראל. החברה מייצרת ומשווקת למעלה מ- 30 מוצרים, המופצים למפעילי המכונות האוטומטיות, לשוק המוסדי, למסעדות ובתי קפה וכן לייצוא.
 
החברה מייצרת אבקות, תחת Private Label, עבור בתי קפה מובילים, מסעדות ומגוון רשתות מזון.
 חזון וערכי החברה
לפרץ זומר היה חלום - לחשוף את הציבור הישראלי למגון רחב של משקאות הקפה ולאפשר לכל אחד ואחד למצוא משקה המתאים לטעמו. אמנת החברה, שנכתבה על ידי מייסדה, קובעת כי החברה תציע תמיד מוצרים משובחים, המיוצרים מהחומרים הטובים ביותר ובעלי תו איכות. כל זאת במחיר הוגן ותחרותיץ עד היום בודקת הנהלת החברה את עצמה על פי אמות מידה אלה.

הערכים - זומר הינה חברה של אנשים. אנו מאמינים כי אנשים הפועלים מתוך ערכים ומוייבות אישית הם העוצמה האמיתית של פעילותנו העסקית. מערכת הערכים שגיבשנו בשנים האחרונות מבוססת על ערכים שליוו את העשייה שלנו מאז ומתמיד ומהווים את ה"לב" של זומר.

אכפתיות - האכפתיות היא מתן דגש לתשומת לב בלתי פוסקת ללקוחות שלנו, לצרכנים שלנו, ולקהילה בה אנו חיים ופועלים.

הצוות - אנחנו גאים בצוות העובדים שלנו ונחושים ליצור צוות מנצח בו כל שחקן הוא שחקן מפתח. אנחנו מתייחסים לצוות שלנו כאל משפחה בה אמון וכבוד הדדי הם בראש סדר העדיפויות. זוהי הדרך היחידה בה נוכל לחתור ולהגיע אל המטרות, לעמוד באתגרים ולנצח.


 יצוא ופעילות בינלאומית
זומר קפה היא יצרנית ויצואנית מהמובילות בישראל, עם קו מוצרים המשווק בארץ ובחו"ל..

מחלקת היצוא של זומר בנויה מצוות מקצועי ומיומן בכל תחומי השיווק, הטכנולוגיה, הלוגיסטיקה והשירות. ההתמחות היא בהתאם לחלוקה גיאוגרפית. זומר קפה מחזיקה מלאי גדול של מוצרים וחומרי גלם, דבר המאפשר תגובה מהירה להזמנות.
 
הקשר עם הלקוח מתבצע ישירות דרך נציגויות או באמצעות סוכנים. אנשי השיווק של זומר מקפידים לבקר בארצות היעד בתכיפות רבה, על מנת להכיר היטב את צרכי השוק והלקוחות בכל אזור.

זומר קפה מספקת תמיכה טכנית וטכנולוגית ללקוחות בחו"ל הנמצאים בתחילת דרכם.

 מחלקות המפעל
מחקר ופיתוח - לזומר קפה צוות R&D בעל ידע רחב וניסיון רב בתחום אבקות להכנת משקה ומזון ומעבדה המצויידת במיכשור ברמה הגבוהה ביותר על מנת לפתח מוצרים מעולים ברמה הגבוהה ביותר, בנוסף עובדת חברת זומר ב שיתוף פעולה עם כמה מהמעבדות המובילות בארץ שמבצעות בדיקות תקופתיות למוצרים השונים.
 
ערבוב - חברת זומר קפה מספקת מגוון גדול של מוצרים בסטנדרט אחיד. מערכת הערבוב והאריזה מאפשרת לנו להציע ללקוח את המוצר לו הוא זקוק ברמת איכות גבוהה ובאריזה המתאימה לצרכיו. מערכת הערבוב והאריזה המתקדמת מאפשרת רמת דיוק גבוהה ושמירה על סטנדרטים גבוהים. המערכת כוללת מערכות, מערכות ערבוב, ואריזה ומלווה ביחידות ניקוי ובקרה. העובדת בשיטה, בה כל המערכות מבוקרות וממוחשבות ומערכת בקרת האיכות מובנית בתוך מערכי הייצור והאריזה.

אריזה - קו האריזה של המפעל עובד עפ"י סטנדרט אריזה ממוחשב מהמתקדמים בעולם.

 |  ראשי |  אישורים ותעודות  |  יצירת קשר  |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
זומר קפה אוטומטי בע"מ | אייס קפה | אבקות קפה-יבוא, יצור ושיווק של אבקות להכנת מזון ומשקאות- www.coffee-sommer.co.il © כל הזכויות שמורות
אייס קפה אבקות קפה כתובת: רח' המלאכה 6, ראש העין טלפון: 03-9025573 פקס: 03-9025574
ראשי | אישורים ותעודות | מפת אתר | הוספה למועדפים כתובת: רח' המלאכה 6, ראש העין טלפון: 03-9025573 פקס: 03-9025574
זומר קפה אוטומטי בע"מ | אבקות לספורטאים - www.coffee-sommer.co.il © כל הזכויות שמורות
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל